Operator CNC (Tokarz i Frezer)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
LINK CONSULTING
12. 3. 2024
Informacje o stanowisku

MIEJSCE PRACY: okolice Usti nad Orlici / Czechy
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku Operatora CNC w pracy na tokarkach lub frezarkach
• mile widziane doświadczenie w pracy na sterownikach Haidenhain
• znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, sonda)
• punktualność, samodzielność, dyspozycyjność
• praca w systemie dwuzmianowym
• mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn CNC (dobór parametrów obróbki, narzędzi)
• kooperatywność i motywacja do pracy
• znajomość języka obcego nie jest wymagana
Obowiązki:
• wykonywanie detali na maszynach obróbczych (stal, aluminium)
• korekty programu z panelu maszyny
• kontrola wykonanych detali za pomaca narzędzi pomiarowych
• dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy oraz prawidłowe przekazywanie zmiany
Oferujemy:
• stabilną pracę, pełen etat, na dwie zmiany
• bezpłatne zakwaterowanie w bezpośredniej bliskości miejsca pracy
• wolne weekendy (z możliwością pracy w nadgodzinach)
• premie kwartalne zależne od ilości przepracowanych godzin

  • Praca Katowice
  • Frezer Katowice
  • Tokarz Katowice
  • Operator Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075