WYSOKIE ZAROBKI - Pracuj jako specjalista ds. suplementacji
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Healthtechpharm
7. 8. 2024

Poszukujemy 15-osobowego zespołu telemarketerów do nowego, dynamicznego projektu sprzedażowego!
Jeżeli jesteś komunikatywny, pełen energii i poszukujesz stabilnej pracy z możliwością wysokich zarobków – dołącz do nas!
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie: 28,10 zł brutto za godzinę
Wysokie premie: możliwość uzyskania dodatkowych, bardzo atrakcyjnych premii za wyniki
Stałe godziny pracy: od 8:00 do 16:00 – idealne do pogodzenia pracy z życiem prywatnym
WOLNE WEEKENDY - Odpoczywać też kiedyś trzeba ! :)
Lokalizacja: komfortowe biuro w centrum Częstochowy, łatwy dojazd
Rozwój zawodowy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprzedaży i rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych
Przyjazna atmosfera: pracuj w zgranym zespole pełnym pozytywnej energii
Twoje zadania:
Kontaktowanie się z klientami i prezentowanie oferty sprzedażowej suplementów diety
Budowanie pozytywnych relacji z klientami
Realizowanie planów sprzedażowych
Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
Wymagania:
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Motywacja do pracy i osiągania wyników
Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00 - 16:00
Doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne – oferujemy pełne szkolenie.

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584