Wycena towaru
  • Masłów
Masłów, Masłów, Świętokrzyskie, Polska
Olatex International
28. 3. 2024

Olatex International rozpoczyna rekrutację na stanowisko: klasyfikacja towaru / wycena odzieży
Praca w Masłowie k. Kielc
Zapewniamy stabilne zatrudnienie – dołącz do nas i nadaj ubraniom drugie życie!
Zadania pracownika:
- sortowania towaru według przyjętych standardów
- ocena jakości i wartości ubrań oraz akcesoriów
- metkowanie towaru oraz przygotowanie do sprzedaży
- utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy
- praca z lekkim asortymentem
- ewentualnie praca na linii produkcyjnej
Czego oczekujemy? :
-zaangażowania oraz dokładności w wykonywaniu pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwu zmianowym (6-14; 14-22)
- umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole
- mile widziane zainteresowanie branżą modową
Co oferujemy? :
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobywania doświadczenia
- terminowe wypłaty
- wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij CV lub zadzwoń !

  • Praca Masłów
  • Masłów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963