Serwisant urządzeń gastronomicznych
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
TAST
7. 3. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Serwisant.
TAST zajmuje się kompleksowym wyposażeniem lokali oraz serwisem urządzeń gastronomicznych.
Praca na terenie Polski, głównie w województwie świętokrzyskim.
Opis stanowiska:
- serwis, montaż oraz przegląd urządzeń gastronomicznych - elektrycznych oraz gazowych
- szkolenie personelu Klienta z obsługi zamontowanych urządzeń
- wypełnianie dokumentacji serwisowych
- weryfikacja zgłoszeń serwisowych
- dobieranie części zamiennych
Wymagania:
- uprawnienia do montażu urządzeń elektrycznych oraz gazowych
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- doświadczenie w pracy w charakterze serwisanta
- prawo jazdy kat. B
- rzetelność, dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 20 lat na rynku
- praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku
- umowa o pracę (po okresie próbnym)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
- zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Kielce
  • Technik urządzeń sanitarnych Kielce
  • Serwisant Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570