WOŹNA K/M
  • M.st. Warszawa
WOŹNA K/M
mazowieckie, Marynarska 2/6, 02-674 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
LXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. JÓZEFA BEMA
20. 4. 2024
od 3 740 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- sprzątanie korytarzy, sal lekcyjnych, łazienek, zaplecza,
- sprzątanie okresowe: mycie okien, doczyszczanie i pastowanie podłóg, podlewanie kwiatów, pranie, prasowanie.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego.
Premie i dodatki:
+ 20% premii
+ wysługa lat
Obowiązki:
Praca w godz. 12:00-20:00.
[Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 843 37 13 lub e-mail: kadry2@bem.waw.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190