WebMethods Developer
  • Warsaw
webMethods Developer
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ER Group Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera w branży ubezpieczeń poszukujemy osoby na stanowisko webMethods Developer.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • webMethods

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w ramach integracji systemów – praca z szyną danych WebMethods,
  • Rozbudowa, modyfikacja i utrzymanie istniejących aplikacji integracyjnych,
  • Przeprowadzanie testów wewnętrznych,
  • Wycena rozwiązań.

Wymagania pracodawcy

  • Około 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze integracji,
  • Znajomość platformy WebMethods,
  • Znajomość zagadnień z zakresu usług sieciowych SOAP i REST,
  • Znajomość relacyjnych baz danych.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • Pracę całkowicie zdalną
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz do kursów specjalistycznych ‍⚕
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy⏰

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ER Group sp. z o.o. z siedzibą w: Dąbrowa-Michałki 31, 18-220 Dąbrowa-Michałki (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@eagle-r.pl.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080