Java Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Totaldevs
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem technologii integracyjnych wskazanych
  • w projekcie rozwiązania
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku integracyjnym
  • Inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego opracowywania architektury integracji w projekcie
  • Współpraca z Architektem infrastruktury oraz administratorami w zakresie zarządzania infrastrukturą systemu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w roli programisty w technologiach: Java/Spring/Oracle
  • Umiejętność wytwarzania utrzymywalnego oprogramowania oraz znajomość wzorców/bibliotek wspierających utrzymywanie oprogramowania
  • Znajomość Java 17 oraz Spring
  • Znajomość architektury mikrousługowej i doświadczenie w deploymencie rozwiązań w środowisku Kubernetes
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Bamboo/jenkins i repozytorium Git/Bitbucket, znajomość Jira
  • Znajomość zagadnień integracji międzysystemowej (REST, SOAP, XML, JSON)
  • Doświadczenie w pracy z bazami PostgreSQL, Oracle
  • Pożądana znajomość Oracle SOA Suite 12c
  • Mile widziana znajomość Apache Kafka, Apache Camel, Apache Nifi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w modelu zwinnym i sektorze ubezpieczeniowym

Podział czasu pracy

60% Development

15% Fixing bugs

10% Meetings

10% Your own ideas

5% Documentation

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta, koncentrujesz się na jednym projekcie, koncentrujesz się na rozwoju produktu, agile, scrum

Skład zespołu

  • backend developer, architekt, programista testów automatycznych, tester manualny, product owner, scrum master, analityk biznesowy, analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Szansę na rozwój w różnorodnych i ciekawych projektach IT, realizowanych dla znanych i rozpoznawalnych klientów
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu
  • Stałą współpracę w pełnym wymiarze godzin w ciekawej firmie, która buduje silne i zgrane zespoły
  • Współpracę w zespole entuzjastów technologii i ekspertów w swoich dziedzinach

Etapy rekrutacji

1 Rozmowa wstępna

2 Rozmowa merytoryczna z osobami odpowiedzialnymi za zespół

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064