Ustawiacz procesu rozdmuchu/wtrysku
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż narzędzi oraz ustawianie maszyn dla procesu rozdmuchu / wtrysku,

  • Ustawianie urządzeń peryferyjnych,

  • Obsługa form rozdmuchowych/wtryskowych,

  • Dbanie o jakość produkcji,

  • Produkcja wyrobów,

  • Przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania,

  • Szkolenie pracowników.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne lub wyższe,

  • Mile widziana znajomość technologii rozdmuchu lub wtrysku,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Współpraca z pracownikami w celu osiągniecia jak najlepszych efektów produkcyjnych,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim,

  • możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696