Technik
  • Czechowice-Dziedzice
Technik
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i budowlanej dla osoby prowadzącej.

  • współpraca z działaniem Sprzedaży, Produkcji i Serwisu

  • uzupełnianie dokumentacji projektowej
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami robót budowlanych.
  • składanie zapytań ofertowych
  • przygotowywanie materiałów graficznych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne

  • znajomość programu do rysowania CAD lub pokrewny

  • doświadczenie w kontaktach z urzędami, biurami projektowymi

  • znajomość podstawowych zasad prawa budowlanego

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • zdolność logicznego i analitycznego myślenia

  • znajomość Microsoft Office

  • prawo jazdy kat. B

  • Znajomość programu graficznego i projektowania graficznego będzie dodatkowym atutem kandydata

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • szkolenia

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Technik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509