Ustawiacz-operator maszyn produkcyjnych BERLIN
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
STERNJOB SP. Z O.O.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa, konserwacja, modyfikacja i drobnych napraw maszyn z przemysłu farmaceutycznego (Ilsemann BMP 250, CMP100S, Horn & Noack DPN760, Klöckner P1500, Optima Powderline SL 50, HDG RBK1, HVS HKMG-B),
  • obsługa tabletkarek i powlekarek marek Gertheis i Bohle

WYMAGANIA:
  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1/ B2,
  • prawo jazdy i samochód,
  • doświadczenie zawodowe

OFERUJEMY:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych
  • Stawka godzinowa 15,00€ brutto + 48,00€ netto dziennej diety
  • Wynagrodzenie od 2900€ Netto m-c przy 168h na 1 kl.podatkowej
  • Po przepracowanym roku premia 1000 EUR brutto
  • Po przepracowanych 3 miesiącach jednorazowe dofinansowanie 150 EUR brutto
  • Stałe zatrudnienie
  • Premie i dodatki
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną opiekę w języku polskim

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie ale opłaca pracownik - od 250euro do 550euro m-c w pełni wyposażony pokój jednoosobowy (cena w zależności od standardu)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 346
18 862