Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
I.K. Hofmann GmbH
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie czesci/komponentow do montazu
  • Montowanie zespolow/komponentow przy uzyciu narzedzi i urzadzen
  • Praca na wysokich maszynach
  • Montowanie systemow hydrualicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Napelnianie plynow
  • Uruchamianie i testowanie pojazdow
  • Prace szlifierskie
  • Rozwiazywanie problemow i naprawa usterek

WYMAGANIA:
  • Wyksztalcenie jako mechatronik maszyn rolniczych, monter maszyn rolniczych lub mechanik przemyslowy
  • Doswiadczenie w montazu duzych zepolow i maszyn
  • Mile widziane uprawnienia na wozki widlowe
  • Komunikatywny jezyk niemiecki

OFERUJEMY:
  • Niemiecka umowa o prace z pelnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
  • Wynagrodzenie 12€ netto (na reke) za godzine pracy
  • Opieka polskiej koordynatorki

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 655
18 293