Ustawiacz maszyn rozdmuchowych
  • Osielsko
Osielsko, Osielsko, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
## Dołącz do zespołu naszego Klienta i zostań Ustawiaczem maszyn rozdmuchowych!
## Opis stanowiska:
- Przygotowywanie maszyn rozdmuchowych do pracy i ich obsługa.
- Nadzór nad procesem produkcji z tworzyw sztucznych.
- Kontrola jakości
- Usuwanie usterek i drobnych napraw maszyn.
- Współpraca z innymi działami firmy.
## Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku ustawiacza maszyn rozdmuchowych lub podobnym.
- Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych.
- Znajomość procesów produkcji z tworzyw sztucznych.
- Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów.
- Odpowiedzialność i dokładność.
## Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z naszym Klientem
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie zaledwie 13km od Bydgoszczy (bardzo dobry dojazd!)
- Pracę w systemie zmianowym w nowoczesnym parku maszynowym
- Wynagrodzenie miesięczne + premie + dodatki
- Pakiet stomatologiczny dla Pracownika
- Możliwość rozwoju zawodowego (mi.n. możliwość uzyskania uprawnień)