Operator Maszyn
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
Hrappka.pl
23. 5. 2024

#966770

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych.

Zadania i obowiązki:

  • ustawianie obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie III zmian od poniedziałku do piątku,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • nastawienie na długotrwałą współpracę.

  • Mile widziane

    • doświadczenie obsługi wózków widłowych

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, podstawa + premie,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą,
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
  • Regularne podwyżki wynagrodzeń,
  • Bony na święta,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Pożyczki zakładowe oraz fundusz oszczędnościowy,
  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

  • Praca Solec Kujawski
  • Operator maszyn Solec Kujawski
  • Operator Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509