Unit Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do międzynarodowej firmy z branży piekarniczej, która wchodzi na rynek polski, szukamy Unit Managerów - osób z pasją do branży gastronomicznej i doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Będziesz odpowiedzialny/na za efektywne działanie Twojej jednostki i wspieranie pracowników w codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Rozdzielanie zadań i koordynacja pracy podległych pracowników, motywowanie
  • Podejmowanie codziennych decyzji w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywanie ewentualnych problemów i dbanie o to, by wszystko szło sprawnie
  • Bezpośredni udział w działaniach oddziału i wspieranie zespołu w realizacji zadań
  • Przestrzeganie terminów dotyczących raportów, zamówień u dostawców i zarządzanie stanami magazynowymi
  • Przyjmowanie surowców i odpowiedzialność za stan zapasów w oddziale
  • Zapewnienie zgodności z standardami jakości i wewnętrznymi procedurami
  • Bezpośrednia współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu rozwiązywania wszelkich niejasności czy wprowadzania nowych pomysłów
  • Znajomość wszystkich procesów produkcyjnych i zadań poszczególnych pracowników w jednostce.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia jako kierownik zmiany/kierownik restauracji/kierownik sklepu/kierownik oddziału/Unit Manager/lider zespołu w gastronomii
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i koordynacyjne
  • Orientacja na wyniki, proaktywność i elastyczność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1+/B2 - warunek konieczny (szkolenia w języku angielskim)
  • Mile widziana dostępność natychmiastowa

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków
  • Przyjazną atmosfera
  • Dobrą lokalizacja biura - centrum Warszawy
  • Szkolenia

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026