TV Media Planner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów, a przy tym jesteś osobą dobrze zorganizowaną i zaangażowaną, szukamy właśnie Ciebie.

Dla naszego klienta, światowego lidera w branży mediowej, poszukujemy osoby na stanowisko TV Media Planner.

Oczekujemy

  • Minimum 1 - 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii TV oraz VOD (doświadczenie w innych mediach będzie dodatkowym atutem)
  • Analityczny umysł
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętności prezentacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel (biegle)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Hybrydowy system pracy (3 dniu pracy z biura, 2 dni pracy z domu)
  • Liczne benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego na platformie oraz z lektorem i inne
  • Parking dostępny dla wszystkich pracowników

Zadania

  • Planowanie i zakup mediów z wiodącą rolą TV
  • Uczestniczenie w tworzeniu strategii mediowych
  • Analizowanie działań konkurencji oraz trendów telewizyjnych i rynkowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie oraz prezentowanie raportów post-buy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749