Transport Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SKAT Transport P.S.A
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie Taborem Własnym ( Mega,150 szt. ) oraz Flotą Podwykonawców Kontraktowych -transport międzynarodowy oraz krajowy FTL oraz LTL
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zatrudnienia kierowców
  • Zapewnienie rentowności świadczonych usług
  • Kreowanie polityki flotowej organizacji
  • Planowanie i organizacja procesów transportu drogowego oraz intermodalnych
  • Współtworzenie nowych produktów biznesowych na poziomie paneuropejskim
  • Rozwój procesów oraz narzędzi wspierających operacje ( TMS, telamatyka, real time visibility, aplikacje etc.)
  • Wdrożenie oczekiwanych standardów jakościowych, audyt i ocena
  • Zarządzanie podległym zespołem operacyjnym
  • Raportowanie wszelkich zagrożeń oraz niezgodności, wdrażanie działań naprawczych
  • Przygotowanie raportów, analiz i prezentacji
  • Współpraca oraz nadzór nad bazą transportową ( Rzepin)
  • Optymalizacja kosztów
  • Kreacja i wdrażanie rozwiązań zmierzających do podniesienia rentowności operacji transportowych
  • Budowa pozytywnych relacji i długofalowej współpracy z przewoźnikami kontraktowymi
  • Efektywna komunikacja i współpraca wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji
  • Zapewnienie ciągłości efektywnej pracy przewozowej, analiza kluczowych wskaźników
  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę systemów wdrożonych w organizacji
  • Inicjowanie działań wspierających rozwój biznesu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Zdolność kreacji procesów
  • Zarządzanie projektami
  • Orientacja na wynik
  • Dyspozycyjność
  • Sprawna analiza danych, wyciąganie wniosków, wdrażanie rozwiązań i planów naprawczych
  • Doświadczenie w branży logistycznej oraz transportowej min 5 lat
  • Doświadczenie w zarządzaniu taborem własnym oraz podwykonawców min 3 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 2 lata
  • Znajomość realiów rynku oraz przepisów z obszaru transportu i spedycji

To oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną w placówkach PZU
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Parking rowerowy oraz samochodowy
  • Prezenty oraz premie świąteczne
  • Komfortową przestrzeń biurową – niedługo przeprowadzamy się do pięknego, nowego budynku (w tej samej lokalizacji)
  • Konkursy wewnątrz firmowe, wyjazdy integracyjne
  • Możliwość okazjonalnego przyprowadzania pupili do biura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Cel stanowiska

Efektywne zarządzanie Taborem Własnym oraz Flotą Podwykonawców Kontraktowych, zapewnienie zdolności przewozowych pozwalających na obsługę wolumenów kontraktowych klientów przy zachowaniu oczekiwanej rentowności.

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • HR Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690