Operator maszyn / transport pracowniczy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Gi Group
23. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Operator produkcji.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- transport pracowniczy
- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multi Sport, szkoleń, premię za polecenie pracownika
- pracę w miejscowości Kowale k. Gdańska
Zadania:
- nadzór nad procesem produkcji opakowań
- wizualna kontrola jakości
- przygotowywanie produktów do magazynowania i transportu
Wymagania:
- doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Gdańsk
  • Operator maszyn gdański
  • Operator maszyn Gdańsk
  • Operator maszyn Pruszcz Gdański
  • Operator maszyn Nowy Dwór Gdański
  • Operator maszyn Starogard Gdański
  • Kurier (transport) Gdańsk
  • Operator maszyn budowlanych Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Operator Starogard Gdański
  • Operator Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190