Tokarz / Frezer CNC
  • Wsola
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Tokarki/Frezarki CNC (sterowanie Fanuc/Siemens)
  • Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
  • Bezpośredni nadzór jakościowy nad obrabianymi detalami
  • Czyszczenie i podstawowa konserwacja obsługiwanych maszyn

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz, mikrometr itp.)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć do pracy i dalszego rozwoju

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku z nowoczesnym parkiem maszynowym? Szukamy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w nowoczesnym środowisku!

Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu!

  • Praca mazowieckie
  • Tokarz Wysokie Mazowieckie
  • Tokarz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696