FREZER/TOKARZ K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Jana Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zarmen Sp. z o.o.
2. 5. 2024
od 27,7 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

- obsługa frezarki/tokarki uniwersalnej konwencjonalnej, zgodnie z dokumentacją,
- dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania,
- ustawianie i mocowanie obrabianych detali w maszynie,
- kontrola nad wykonanym detalem,
- drobne prace ślusarskie.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie zawodowe techniczne. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Umiejętności: czytanie rysunku technicznego, dobór narzędzi skrawających, parametrów skrawania i strategii obróbki, posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi, prawidłowe mocowanie i ustawianie obrabianych detali na maszynie. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
Praca w godz.: 6:00-14:00.
[Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@zarmen.pl; tel. 601 542 144 w godz.: 8:30-15:30

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, techniczne

  • Praca mazowieckie
  • Tokarz Wysokie Mazowieckie
  • Tokarz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692