Tokarz / Frezer
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
HR GO
18. 5. 2024

Dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych dla zakładów spożywczych i gastronomicznych poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Tokarz/Frezer.
Praca w bliskiej okolicy Olsztyna koło Tomaszkowa.
Obowiązki:
- Obsługa tokarki konwencjonalnej, frezarki konwencjonalnej.
- Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych do obróbki ślusarskiej.
Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku tokarz/frezer.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
- Praca w systemie jednozmianowym 7-15
- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasowym.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Olsztyn
  • Frezer Olsztyn
  • Tokarz Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322