Przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
ZDROWA ENERGIA PV sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw tak własnych jak otrzymanych z polecenia i programów ZEPV,
  • Prowadzenie rozmów handlowych i prezentacji produktów z bogatego portfolio ZEPV,
  • Przygotowanie ofert dla klientów własnych,
  • Realizowanie wyznaczonych realnych i niewygórowanych celów,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi naszych przyjaciół – czyli klientów ZEPV,
  • Praca mobilna - w terenie, który wspólnie z Tobą wyznaczymy.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na rynku B2C i/lub B2B
  • Otwartość w budowaniu relacji – ważne abyś lubił ludzi i czerpał przyjemność ze współpracy z innymi
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Znasz branżę OZE - dodatkowy atut!

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny + system premiowy - uzależnione od wielkości sprzedaży
  • Umawiamy spotkania ( posiadamy własne Call Center )
  • Przejrzysty i uczciwy system wynagrodzenia
  • Terminowość wypłat wynagrodzenia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Samochody służbowe i karty paliwowe - benefity uzależnione od wielkości sprzedaży
  • Wsparcie na każdym etapie pracy
  • Szkolenia, coaching i jeśli potrzebujesz bezpośrednie wsparcie na spotkaniach
  • Magazyny pełne produktów i szybkie terminy realizacji inwestycji
  • Wsparcie dedykowanych zespołów, abyś skupiał się na własnej pracy
  • Kompleksowe wdrożenie i system szkoleń
  • CRM do zarządzania czasem twojej pracy
  • Brak korporacyjnej polityki firmy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Nasza praca opiera się na wiedzy, doświadczeniu, odpowiedzialności i pasji. Nasze instalacje są starannie budowane, zwracając uwagę na każdy ich detal. Wraz z Tobą chcemy, aby klient był dumny z naszej współpracy. Wybieramy tylko sprawdzone i pewne komponenty, pracujemy z szybkimi, profesjonalnymi i certyfikowanymi ekipami, ponieważ wiemy, jak ważna jest jakość i bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach. Chcemy, aby instalacje Zdrowa Energia PV służyły naszym klientom przez wiele lat, dlatego korzystamy wyłącznie z oficjalnych dystrybutorów w Polsce, co pozwala nam zapewnić gwarancję i skuteczną obsługę serwisową na miarę potrzeb Klienta.

W Zdrowa Energia PV stawiamy na transparentność, lojalność i rzetelność tak z Toba jak i Klientem.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie inwestycji. Nie jako korporacja, lecz przyjaciele stajemy ramię w ramię do bezpłatnego audytu, tworzymy indywidualny projekt, pozyskujemy dotacje a po podpisaniu umowy zajmujemy się administracyjnymi formalnościami za Klienta.

Montaż oraz polecenia dla Ciebie to już formalność! Bo czy nie poleciłbyś siebie samego do tego zadania?

W Zdrowa Energia PV wierzymy w zespół! Twoje doświadczenia, wiek, pochodzenie czy rejon z jakiego jesteś może wynieść tak Ciebie jak i Nas na nowy etap wspólnego rozwoju. Uwierz w siebie, to ten czas, to Ci ludzie a przede wszystkim to to miejsce! ZDROWA ENERGIA PV.

Dołącz do nas i spełniaj się w elastycznej pracy, która zapewni bezpieczeństwo finansowe Tobie i Twoim bliskim.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ZDROWA ENERGIA PV sp. z o.o. z siedzibą w: Bankowa 2a, 87-162 Lubicz Górny (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@zdrowaenergiapv.pl.

  • Praca Olsztyn
  • Przedstawiciel handlowy Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509