Tokarz CNC
  • Legnica, wygodna lokalizacja 3 km od centrum miasta i około 3 km do drogi S-3 kierunek Lubin,
Tokarz CNC
dolnośląskie, Legnica, wygodna lokalizacja 3 km od centrum miasta i około 3 km do drogi S-3 kierunek Lubin,, dolnośląskie, Polska
SANHA Polska Sp. z o.o.
8. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Obsługa i przezbrajanie tokarki CNC, dbanie o jej konserwację oraz naprawę usterek.
  • Realizacja planu produkcyjnego,
  • Efektywne korzystanie z maszyn i urządzeń.
  • Udział w ustawianiu maszyn zgodnie z wymaganiami produkcji, monitorowanie obróbki.
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych technologii.
  • Zapewnienie jakości produkowanych detali.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obróbce metali i pracy na obrabiarkach CNC.
  • Wykształcenie techniczne i znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i komputerów.
  • Zaangażowanie, samodzielność, chęć do nauki.
  • Elasticzność w pracy zmianowej i umiejętność pracy zespołowej.

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilna praca na umowę o pracę w renomowanej firmie międzynarodowej.
  • Dogodna lokalizacja pracy i konkurencyjne wynagrodzenie z premiami.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy dofinansowane przez firmę.
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie.
  • Dodatkowe dni urlopu, bonusy świąteczne i inne świadczenia dodatkowe.
  • Owocowe środy, karta MultiSport, imprezy integracyjne.
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy.

  • Praca dolnośląskie
  • Tokarz dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584