Operator CNC
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dominik Walasek
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy : Żary/Żegań
Nasze oczekiwania : - Doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn CNC min. rok - Dobra znajomość rysunku technicznego - Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych - Mile widziane wykształcenie techniczne - Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie - Punktualność, dyscyplina pracy, porządek i utrzymanie czystości miejsca pracy
Zakres obowiązków : - Obsługa i programowanie maszyn CNC - Dobór i kontrola parametrów - Dokonywanie pomiarów detali - Kontrola jakości wykonywanych produktów - Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym - Przestrzeganie norm bezpieczeństwa - Współpraca zespołowa - Praca zmianowa (8 godzin dziennie pracy)
PRACODAWCA OFERUJE:
- Umowa o pracę
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności:
- Osoby z doświadczeniem samodzielne, umiejące programować i obsługiwać maszyny samodzielnie, Od 6000 do 9000 zł netto,
- Osoby niesamodzielne z małym doświadczeniem znające rysunek techniczny do 5500 netto.
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 08.00-20:00:
+48 505 179 951

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190