Tokarz
  • Łódź
Tokarz
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Target Plus
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

STANOWISKO : TOKARZ Opis stanowiska :
- obsługa tokarek sterowanych CNC ze sterowaniem Siemens (840D Solution Line),
- mocowanie części,
- wprowadzanie poprawek w sterowaniu,
- wymiana narzędzi,
- kontrola jakości,
- pomiary według rysunków technicznych,
- prace pielęgnacyjne i konserwacyjne zgodnie ze specyfikacją,
- wpisy w. systemu ERP. Wymagania stanowiska:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2,
- prawo jazdy oraz własny samochód na dojazdy do pracy,
- doświadczenie w zawodzie. Oferujemy:
- stawka 14,13€ brutto/h,
- dieta dzienna 20€ netto,
- wynagrodzenie miesięczne 2000€ netto przy 1 klasie podatkowej,
- premia dla pracowników, którzy przepracują 4 tygodnie bez okresów nieobecności – 250€ brutto,
- premia dla pracowników, którzy przepracują 8 tygodni bez okresów nieobecności – 500€ brutto,
- premia dla pracowników, którzy przepracują 12 tygodni bez okresów nieobecności – 1000€ brutto,
- darmowe zakwaterowanie,
- 162h pracy w miesiącu,
- praca w systemie 3 zmianowym,
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład,
- stabilne zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją części dla przemysłu motoryzacyjnego, głównie części precyzyjne, takie jak korbowody, wałki rozrządu i krzywki.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 787-433-211

  • Praca Łódź
  • Tokarz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080