Tłoczarz - Prasy Automatyczne
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Shiloh Industries Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa prasy automatycznej oraz należyte raportowanie wykonanej produkcji
  • Wykonywanie codziennej konserwacji pras, narzędzi tłoczących zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Należyte zabezpieczenie i ewidencja produktów wadliwych oraz do przerob

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Posiadanie uprawień IIS i IIWJO
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi pras manualnych, krawędziowych, hydraulicznych
  • Wiedza z zakresu podstawy budowy i zasad działania obsługi pras i tłoczników
  • Podstawy budowy, zasady działania i obsługi pras
  • Podstawy budowy i zasady działania tłoczników

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego, przestrzeń do usprawnień, wprowadzania ciekawych rozwiązań
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość przyuczenia do zawodu ustawiacz prasy manualne

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez pracodawcę
  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny PPE
  • Nagrody za każde 100 dni bez wypadku
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Premie Świąteczne
  • Bony świąteczne dla pracowników oraz paczki dla dzieci
  • Dopłata do biletów miesięcznych
  • Karta sportowa "MultiSport"
  • Prywatna opieka medyczna
  • Parking pracowniczy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246