Pracownik produkcyjno-magazynowy
  • Bielsko-biała
pracownik produkcyjno-magazynowy
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz swoim doświadczeniem wspierać dział produkcji i magazyn lub nabyć nowych umiejętności? Zaaplikuj!

Ciekawy zakres obowiązków, praca w systemie 3 zmianowym!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym
  • dokładności i systematyczności
  • dobrej organizacji pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze +pakiet premii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

Zadania

  • odbieranie komponentów z magazynu (dźwiganie do 30 kg)
  • składowanie towaru z zachowaniem określonego systemu identyfikacji
  • wydawanie i kompletowanie materiału na produkcji
  • dostarczanie towaru na wysyłkę na magazyn
  • rozliczanie zużycia materiałowego w systemie komputerowym

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190