[TJ] Wózkowy z UDT - praca w Tychach!
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Śląskie, Polska
SGP APT Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • załadunek oraz rozładunek transportów,
  • dostarczanie komponentów na linię.

WYMAGANIA:
  • gotowość do pracy w wybranym systemie 4B (również w weekendy), 6D (wolny 1 dzień w tygodniu i wszystkie niedziele) lub na 3 zmiany,

  • aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

OFERUJEMY:
  • 5.700 zł brutto miesięcznie na start,

  • gwarantowana podwyżka po 3 miesiącach - 5.900 zł brutto miesięcznie,

  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta,

  • opartą o kodeks pracy umowę o pracę tymczasową (L4, dni wolne, opłacone składki ZUS),

  • 200% dodatku za pracę w niedzielę i święta,

  • premie miesięczne (wydajnościowe i jakościowe),

  • premie okresowe (roczne do 2000 zł, świąteczne),

  • dofinansowanie na stołówkę (300 zł miesięcznie),

  • możliwość zdobycia karty SODEXO po 3 miesiącach,

  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551