[TJ] Operator maszyn - praca od zaraz!
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
SGP APT Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • wizualna kontrola jakości wyprodukowanego elementu.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie 4B (po 8h, również w weekendy),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

OFERUJEMY:
  • 5.450 zł brutto miesięcznie na start,
  • gwarantowaną podwyżkę po 3 miesiącach - 5.600 zł brutto miesięcznie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta po okresie próbnym,
  • premie (miesięczne, roczne oraz świąteczne),
  • dodatki (za pracę w nocy, do posiłków, za pracę w wybranym systemie),
  • ubezpieczenie medyczne,
  • szkolenia i możliwość podniesienia kwalifikacji,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.

  • Praca Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179