Operator maszyn
  • Lędziny
Lędziny, Lędziny, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do struktur Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjny system premiowy (premie wakacyjne i świąteczne, zasilona karta do automatów z przekąskami)
  • parking dla Pracowników
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU i opieki medycznej w Lux Med
  • wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie

  • Praca Lędziny
  • Operator maszyn Lędziny
  • Operator Lędziny
  • Lędziny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190