Tester
  • Krzeszowice
Tester
Krzeszowice, Krzeszowice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Interia.pl Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w rozwoju ekosystemu CMS przeznaczonego do zarządzania treściami, wspierającego pracę wydawców i redaktorów serwisów Interia.pl.

Jak wygląda nasz zespół?

Zespół składa się z testerów manualnych, automatyzujących oraz developerów: PHP, JS, Java, C++, Android, iOS. Ciągle się powiększamy i zamierzamy zachować ten trend.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • testowanie rozwiązań przed wdrożeniem na serwery produkcyjne
  • wsparcie przy tworzeniu dokumentacji do systemów
  • przygotowywanie danych testowych
  • tworzenie skryptów testów automatycznych
  • proponowanie zmian w istniejących procedurach testowych oraz używanych

Nasze wymagania:

  • min. 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku testera
  • znajomość zasad, metodologii i najlepszych praktyk testowania
  • umiejętność współpracy z analitykami, projektantami i programistami

Docenimy:

  • znajomość jednego z narzędzi automatyzacji testów: Playwright, Cypress
  • doświadczenie w realizacji projektów w metodologiach zwinnych
  • znajomość narzędzi do CI oraz CD
  • doświadczenie z systemem kontroli wersji GIT

Oferujemy:

  • współpracę B2B
  • możliwość rozwoju
  • pracę w modelu hybrydowym - przynajmniej 1 dzień w tygodniu w biurze
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • cykliczne spotkania Dev Tank, bo stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój
  • dostęp do szkoleń i konferencji
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Praca Krzeszowice
  • Krzeszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584