Kierownik robót drogowych/instalacyjnych
  • Krzeszowice
Krzeszowice
Firma Budowlana Brukman
18. 10. 2023
Informacje o stanowisku

Firma zatrudni kierownika robót drogowych/instalacyjnych

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer telefonu 694 437 580 lub 12 283 55 00

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: brukmanbiuro@interia.pl

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie, kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami BHP,

- wykonywanie inwestycji w oparciu o dokumentację techniczną,

- przestrzeganie obowiązującej technologii robót,

- utrzymywanie ładu, porządku i dyscypliny na prowadzonych budowach,

- wykonywanie przedmiarów, obmiarów robót na terenie budowy,

- koordynacja zaopatrzenia na daną budowę,

- nadzór nad podwykonawcami,

- rozliczanie podwykonawców.

Wymagania:

- uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej lub instalacyjnej

- doświadczenia  w prowadzeniu robót

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia,

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia.

  • Praca Krzeszowice
  • Kierownik Krzeszowice
  • Krzeszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293