Telefoniczny Doradca Klienta ds. przedłużania umów
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Telbridge Sp. z o.o. Sp. k.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt ze stałymi Klientami, w celu przedłużenia trwającej umowy i dopasowania rozwiązania do potrzeb. Oczywiście wiemy, jak to robić i chętnie Ci tą wiedzę przekażemy i pomożemy w stawianiu pierwszych kroków.
  • Obsługa systemu wewnętrznego – to nic trudnego, wystarczy, że znasz podstawy obsługi komputera, a my pokażemy Ci co i jak.
  • Realizacja wyznaczonych celów - mamy głowę pełną pomysłów na usługi i produkty jakie możemy zaoferować naszym Klientom. Dlatego zależy nam, abyś był/a otwarty na rozwój również w obszarze sprzedaży. Oczywiście podpowiemy Ci i wesprzemy Cię w zdobywaniu tej umiejętności.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy min. 30h tygodniowo.
  • Komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych.
  • Pełnoletniość.
  • Dyspozycyjność: pon-pt w godzinach 8-21 oraz 2 sb. w miesiącu 9-17 (w ramach tych godzin grafik jest elastyczny).

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku, tworzymy zgranym zespołem kopiący piłkę do tej samej bramki.
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie, od której odprowadzamy składki ZUS.
  • Stawkę 27,70 zł/h + premie.
  • Konkursy z ciekawymi nagrodami.
  • 500 zł za polecenie znajomego do pracy.
  • Kartę MultiSport oraz dostęp do grupowego ubezpieczenia.
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym, który trwa około 3 miesiące.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • liczne konkursy z wartościowymi nagrodami

Bez względu na to, jaki masz pomysł na swoją przyszłość, umiejętności i kompetencje, jakie u nas zdobędziesz, pozwolą Ci być konkurencyjnym na rynku pracy.

Obawiasz się, że nie podołasz? Spokojnie, każdy z nas kiedyś zaczynał. Oferujemy pakiet szkoleń w pełni przygotowujący do pracy.

Jeśli zechcesz pozostać z nami dłużej, dajemy Ci możliwość przejścia na tryb pracy zdalnej, tak abyś mógł pogodzić dalszą edukację, nie rezygnując ze stałego dochodu.

Jesteśmy jednym z największych contact center, od 2005 roku świadczymy usługi dla wielu sektorów, tj. ubezpieczeniowych, bankowych, telekomunikacyjnych czy medycznych. Przez lata inwestujemy w rozwój a nasze doradztwo nie kończy się na obsłudze w kanale telefonicznym, ale także w kanale chat, voicebot, e-mail czy social media. W całej Polsce zatrudniamy ponad 1500 osób.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Tajemniczy klient Kielce
  • Doradca Kielce
  • Doradca finansowy Kielce
  • Doradca ubezpieczeniowy Kielce
  • Doradca rolniczy Kielce
  • Doradca inwestycyjny Kielce
  • Doradca restrukturyzacyjny Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080