Technolog wytwarzania wtrysk
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych,

  • nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych,

  • nadzór remontów i korekt form,

  • wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub na ukończeniu, mile widziana praca dyplomowa z budowy form wtryskowych lub przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość parametrycznych programów do modelowania bryłowego – mile widziany SOLIDWORKS,

  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy.

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji,

  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim,

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną.

ADRES: UL. TADEUSZA REGERA 125, BIELSKO-BIAŁA (WAPIENICA)

KONTAKT: 880 900 000

E-MAIL rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246