Technolog - Konstruktor mebli
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ATEPAA
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie mebli w programie Top Solid,
  • tworzenie dokumentacji technicznej na produkcję,
  • kontrola techniczna nad procesem produkcyjnym przy wdrażaniu nowych projektów,
  • optymalizowanie istniejących projektów pod kątem materiałowym i technologicznym,
  • współpraca z Project Manager przy opracowywaniu nowych projektów.

WYMAGANIA:
  • znajomość i płynne posługiwanie się oprogramowaniem Top Solid – warunek konieczny,
  • umiejętność projektowania mebli skrzyniowych i/lub tapicerowanych,
  • znajomość branży meblowej pod kątem stosowanych materiałów i technologii,
  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel pakietu Office,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • pomysłowość, kreatywność, sugerowanie optymalnych rozwiązań w konstrukcjach mebli,
  • mile widziane wykształcenie wyższe: technologia drewna lub pokrewne.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów,
  • karty przedpłacone na święta,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570