Technolog Programista CNC* Umowa o pracę * 1 zmiana
  • Warszawa
Warszawa
Service Technical
2. 5. 2024
od 7500 -10000 zł brutto

  • Dla jednego z naszych klientów, który jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technologa Programisty CNC, specjalizującego się w obróbce blach.

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze programowania maszyn CNC oraz jesteś specjalistą w tworzeniu dokumentacji technicznej, i chciałbyś dołączyć do zespołu, który kładzie nacisk na innowacyjność i jakość, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Miejsce pracy: Karczew (dojazd z Otwocka)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy.
  • Wynagrodzenie początkowe od 7500 zł brutto z możliwością wzrostu wraz z systemem premiowym.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia i wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, umożliwiających efektywną realizację zadań.

Zadania

  • Wykonywanie rysunków technicznych zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia wydajności i efektywności.
  • Praca w programach CAD/CAM, takich jak Fusion 360, AutoCAD, TOPS300, TruTops, do projektowania i programowania obróbki.
  • Edytowanie plików i tworzenie grafik przy użyciu programu CorelDRAW w celu przygotowania materiałów projektowych i dokumentacji.
  • Wprowadzanie danych do systemu Subiekt GT oraz innych programów zintegrowanych z procesem produkcyjnym.
  • Obsługa programów biurowych z pakietu Microsoft Office.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość obsługi programów CAD/CAM, pakietu Microsoft Office.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " CNC" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Technolog Warszawa
  • Technolog żywności Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732