Operator wózka widłowego | UMOWA O PRACĘ | Praca magazyn
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kateryna
20. 4. 2024

БЕРЕМ НА РАБОТУ УКРАИНЦЕВ И БЕЛОРУСОВ С ПОЛЬСКИМ НА УРОВНЕ А2-В1
Charakterystyka działalności firmy
Międzynarodowa korporacja zatrudniająca ponad 25 000 pracowników w 175 krajach. Światowy lider w produkcji opakowań do żywności i specjalistycznych opakowań do transportu wszelkiego rodzaju towarów.
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki (5 km od Warszawy)
13 minut pociągiem z Warszawa Zachodnia
Oferujemy
26 zł/h brutto + 30% zgodnie z regulaminem premii dotyczącej frekwencji w pracy = 33,80 zł/h brutto.
33,80 zł/h brutto x ok. 168 godzin = ok. 5700 zł/miesiąc brutto.
UMOWA O PRACĘ
Poszukujemy kobiet i mężczyzn
Harmonogram: trzy 8-godzinne zmiany, 5 dni w tygodniu (pon-pt)
Dodatek obiadowy 16 zł/dzień.
20% dodatek za pracę w nocy
Płatny urlop lub rekompensata finansowa
Bezpłatna odzież robocza
Praca w nowoczesnej zautomatyzowanej fabryce
Główne zadania
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i transport palet z towarami
Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Wymagania
Zdolności manualne
Doświadczenie w pracach produkcyjnych
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315