Technolog produkcji
  • Mogielnica
Mogielnica, Mogielnica, Mazowieckie, Polska
Mobilny HR Ewa Gradys
28. 4. 2024
Informacje o stanowisku

TECHNOLOG PRODUKCJI
Lokalizacja: Mogielnica (województwo mazowieckie)
Zakres obowiązków:
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych, produkcyjnych, procesowych, jakościowych,
- nadzór nad dokumentacją technologiczną,
- nadzór nad pracownikami produkcyjnymi,
- budowa weryfikacja nowych produktów w organizacji,
- wdrażanie nowych produktów do produkcji,
- przygotowywanie i wydanie dokumentacji produkcyjnej,
- tworzenie instrukcji, procedur dot. procesów technologicznych oraz organizacji stanowisk pracy,
- nadzór nad parkiem maszynowym opiekę nad wyposażeniem linii,
- opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych,
- rozwijanie i wdrażanie nowych technologii produkcji i kontroli wyrobów,
- opracowywanie specyfikacji technicznych dla produktów i procesów produkcyjnych,
- konstrukcja narzędzi i opracowywanie procesów produkcyjnych,
- udział w rozwoju systemów klasy ERP.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie min 3-5 lat jako technolog w zakładzie produkującym produkty FMCG,
- znajomość środowiska MS Office (Excel, Power Point),
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zorientowanie na cele,
- szeroka wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych,
- otwartość na nowe doświadczenia i umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjno-technologicznych,
- odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, kreatywność, komunikatywność,
- zdolności organizacyjne, umiejętności pracy w zespole, budowanie dobrych relacji.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - jesteśmy renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, które pomogą Ci poszerzyć swoje umiejętności oraz awansować w karierze,
- nasz zespół to grupa ludzi zaangażowanych i otwartych na współpracę. Stawiamy na atmosferę opartą na szacunku, wsparciu i wzajemnej motywacji,
- oferujemy pakiet świadczeń dodatkowych, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na
życie oraz kartę Multisport,
- stwarzamy szanse awansu w ramach naszej struktury organizacyjnej.
Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

  • Praca Mogielnica
  • Pracownik produkcji Mogielnica
  • Mogielnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315