Technolog produkcji
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, Lubuskie, Polska
JOST POLSKA SP. Z O.O.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie, planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych (tworzenie specyfikacji wymagań) oraz ich terminowe wdrażanie,
  • tworzenie diagramów przepływu, instrukcji pracy i innej technicznej dokumentacji,
  • zapewnianie ciągłości produkcji we współpracy z produkcją i logistyką,
  • współpraca przy planowaniu i realizacji projektów oraz wdrożeń nowych produktów,
  • moderowanie analizy ryzyka FMEA procesów produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • wyższe wykształcenie techniczne,
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • znajomość narzędzi AutoCad,
  • znajomość haseł: Toyota Production System i Lean,
  • umiejętność współpracy,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
  • jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz,
  • otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED, Kartę Multisport, SmartLunch – dofinansowanie do posiłków, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po 12 miesiącach 3,5 % wynagrodzenia w całości finansowane przez pracodawcę),
  • korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS,
  • możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę,
  • możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne.

  • Praca Nowa Sól
  • Pracownik produkcji Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080