(PS) Pracownik produkcji
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
26. 5. 2024

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki

  • przeprowadzanie wizualnej i technicznej kontroli produktów na różnych etapach produkcji,
  • dbałość i utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • zgłaszanie i dokumentowanie wszelkich niezgodności oraz wad produktów,
  • współpraca z działem kontroli jakości w celu zapewnienia zgodności z normami.

Wymagania

  • sprawność fizyczna oraz wytrzymałość,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • kreatywność i inicjatywa.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na cały etat,
  • praca pn-pt na 3 zmiany,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • system szkoleń stanowiskowych oraz opieka Koordynatora,
  • wypłaty na czas,
  • możliwość rozwoju,
  • praca w miłej atmosferze.

  • Praca Nowa Sól
  • Pracownik produkcji Nowa Sól
  • Pracownik fizyczny Nowa Sól
  • Pracownik biurowy Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064