Technolog Kosztorysant
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104772

Obowiązki

  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów i kalkulacji cenowych
  • Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Nadzór merytoryczny nad produkcją wyrobów i prototypów
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie prac konstrukcyjnych i technologicznych
  • Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie w zakresie kosztorysowania i/lub technologii procesowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, MS Office, znajomość AutoCad lub programu SolidWorks
  • Wiedza techniczna w obszarach: spawalnictwa, obróbki drewna i tworzywa i stali
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Skrupulatność, terminowość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Komfortowe biuro z ogrodem
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Kraków
  • Kosztorysant Kraków
  • Technolog Kraków
  • Technolog żywności Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072