Mistrz produkcji / technolog produkcji budynków modułowych
  • Kraków, małopolskie
Kraków
Yabimo
11. 5. 2024

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Jesteśmy ekspertami w branży energetycznej, stoczniowej i handlowej. Dostarczamy wiedzę, konstrukcje stalowe i ludzi, aby wspierać naszych klientów w pomyślnej realizacji założonych projektów. Nasz zespół posiada multidyscyplinarne kompetencje i międzynarodową perspektywę, działamy na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy. Nasze usługi budowlane obejmuje projektowanie, dokumentacje, prefabrykacje, montaż i instalację. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Działamy zespołowo i zawsze możemy na siebie liczyć, ale zależy nam na tym żebyś potrafił pracować również samodzielnie. Ponad doświadczenie cenimy sobie Twoją komunikatywność i chęć do zdobywania wiedzy.

Aktualnie do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• organizacja i nadzór procesu produkcyjnego budynków modułowych (stalowych / drewnianych / stalowo – drewnianych);

• przygotowywanie planów produkcji, harmonogramów prac i koordynacja dostaw materiałów, pół-prefabrykatów i elementów składowych wykonywanych budynków;

• zarządzanie i koordynacja pracy zespołu pracowników produkcji oraz podwykonawców;

• nadzór jakościowy wykonywanych prac oraz weryfikacja zgodności z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi;

• okresowe odbiory jakościowe prac oraz przygotowanie dokumentacji jakościowej projektu;

• udział w kontroli realizacji projektu pod kątem zgodności z harmonogramem i budżetem;

• kontrola przestrzegania zasad i przepisów BHP oraz dbanie o sprawność maszyn i narzędzi;

• przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, monitorowanie zaawansowania prac i zgodności z harmonogramem, dbanie o zwiększanie efektywności pracy;

Wymagania:

• minimum 3 lata doświadczenia w nadzorze produkcji budynków modułowych oraz w bezpośrednim zarządzaniu zespołem produkcyjnym;

• mile widziane doświadczenie w nadzorze prac budowlanych / montażowych na budowie (majster / inżynier budowy / kierownik budowy);

• mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

• wykształcenie min. średnie techniczne, ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo będzie dodatkowym atutem,

• znajomość technologii budownictwa modułowego i budownictwa ogólnego;

• znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office;

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

• znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych;

• bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i zarządzania pracownikami, umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych;

• prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• Stabilne warunki pracy,

• Szansę rozwoju zawodowego,

• Ambitne wyzwania,

• Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy.

• Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.

Wyślij swoje CV.

  • Praca Kraków
  • Technolog Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Technolog żywności Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458