Technolog konstrukcji stalowych
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Fabmet Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Główne zadania/wymagania:

  • opracowywanie produkcyjnej dokumentacji technicznej dla poszczególnych zleceń
  • przygotowywanie list materiałowych (BOM)
  • analiza specyfikacji technicznych projektu i opracowywanie wewnętrznych instrukcji technicznych
  • przygotowywanie informacji wstępnych niezbędnych do wyceny projektów
  • analizowanie wymogów dokumentacji technicznej i opracowywanie odpowiednich pomocy produkcyjnych (przyrządy, szablony, itp.)
  • normowanie czasu dla przygotowywanych procesów technologicznych
  • opracowywanie instrukcji technologicznych
  • współpraca z działami: głównego spawalnika, produkcyjnym i handlowym
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych na produkcji
  • terminowa i sumienna realizacja zadań
  • regularne raportowanie postępów pracy do kierownika działu

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD 2D (AutoCAD lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD 3D (preferowany SolidEdge)
  • dobra znajomość pakietu 'Office' (szczególnie programów Excel i Word)
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej w branży stalowej
  • wymagana znajomość procesów spawalniczych oraz obróbki skrawaniem
  • umiejętność doboru naddatków na skurcz spawalniczy oraz na obróbkę skrawaniem
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • otwartość
  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • znajomość procesów związanych z zabezpieczeniem antykorozyjnym konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w oparciu o raport 8D lub inne pokrewne metody
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing

Warunki pracy:

  • B2B, 8h dziennie, 40h tygodniowo lub umowa o pracę

  • Praca Bytom
  • Technolog Bytom
  • Technolog żywności Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714