MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Fabmet Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Składanie i montaż konstrukcji stalowych wg rysunku technicznego (konstrukcje stalowe dla przemysłu kolejowego, energetycznego, transportu itp.).

WYMAGANIA ORAZ OPIS STANOWISKA:

  • Prace ślusarskie i montażowe wykonywane są na bazie rysunków technicznych oraz wykazów produkcyjnych,
  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka itp.) i narzędzi ręcznych,
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, sumienność,
  • Podstawowe uprawnienia spawalnicze (w zakresie spoin szczepnych - MAG).

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo-tlenowym (propanowo-tlenowym),
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji.

WYNAGRODZENIE

  • 8000 – 14000 netto
  • Umowa B2B

  • Praca Bytom
  • Monter Bytom Odrzański
  • Monter Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448