Technolog Konstrukcji Stalowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
11. 6. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie programów wypalarki plazmowej CNC
  • analiza, opracowanie dokumentacji technicznej
  • przygotowanie optymalizacji materiałowych, rozliczeń materiałowych, list wysyłkowych
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej
  • współpraca z innymi działami firmy i klientami, podwykonawcami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programów CAD
  • pracowitość i samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie związane z przygotowaniem produkcji

Mile widziane:

  • znajomość obsługi oprogramowania Lantek

To oferujemy:

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowania urlopowe
  • dodatki świąteczne
  • niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • Praca Warszawa
  • Technolog Warszawa
  • Technolog żywności Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080