Technolog
  • Piastów
Technolog
Piastów, Piastów, mazowieckie, Polska
Smart Trading Company Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Smart Trading Company Sp. z o.o. to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy. Od 15 lat dostarczamy rozwiązania technologiczne wspierające układy energetyczne, systemy zasilające oraz komunikacyjne. Funkcjonujemy po to, by tworzyć nowy sposób myślenia o produkcji komponentów, a nasze usługi były pożądane na całym świecie i gwarantowały wysoką jakość wytwarzania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla rynku systemów odprowadzania ciepła oraz usługi dla energetyki i przemysłu.

Technolog

Obowiązki

  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem technologicznym
  • Opracowywanie dokumentacji klienta dla pracownika produkcji
  • Kontrola zamówień przydzielonych klientów
  • Uczestniczenie w planowaniu produkcji(sporządzanie instrukcji, ustalanie procesu)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej
  • Znajomość obsługi programu typu Solidworks
  • Znajomość obsługi programu typu AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Oferujemy

  • Umowę o pracę/współpracę w oparciu o umowę B2B
  • Kurs technicznego języka angielskiego w zakresie technicznym
  • Dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych realnie wspierający pracowników (m.in. dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych)

  • telefon 697 850 800

  • Praca Piastów
  • Piastów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246