Technolog/Kierownik/czka Piekarni Rzemieślniczej, Skawina
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
HR Project
28. 9. 2024

Dla naszego Klienta ze Skawiny prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierownika/czki/Technologa piekarni rzemiślniczej.
Zakres obowiązków:
Monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów;
Nadzór nad produkcją piekarniczą i cukierniczą, w tym plany produkcji;
Planowanie i organizacja pracy zespołu;
Zarządzanie zapasami i zamówieniami surowców;
Dbanie o utrzymanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa.
Oczekiwania:
Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w branży spożywczej (preferowana piekarniczo-cukiernicza);
Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy;
Znajomość procesów produkcyjnych oraz standardów jakości ;
Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań;
Zorientowanie na jakość i wyniki.
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę w godzinach 6:00-14:00 lub 7:00-15:00;
Niezbędne narzędzia do pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Skawina
  • Kierownik Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291