Doradca techniczno-handlowy (branża wod-kan)
  • Stara Bukówka, k. Grodziska Mazowieckiego
mazowieckie, Stara Bukówka, k. Grodziska Mazowieckiego, mazowieckie, Polska
KDM Dariusz Mazur
8. 5. 2024

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • pozyskiwanie klientów na terenie Polski
  • promocja produktów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacji (prawo jazdy kat. B)
  • umiejętność organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży wod.-kan., ochrony środowiska, budowlanej
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • atrakcyjny system premiowania / motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników handlowych
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach

  • Praca mazowieckie
  • Doradca Wysokie Mazowieckie
  • Doradca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293