Technolog
  • Warszawa
Technolog
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Technolog

Twój zakres obowiązków

  • Laboratorium Cienkich Warstw i Pomiarów poszukuje technologa do pracy nad projektami z zakresu konstruowania i wytwarzania powłok cienkowarstwowych stosowanych w przyrządach optoelektronicznych (np. celowniki, systemy obserwacyjne, noktowizory, kamery termowizyjne)
  • Projektowanie i opracowywanie konstrukcji powłok cienkowarstwowych na elementy optyczne o zadanych właściwościach spektralnych i mechanicznych
  • Opracowywanie procesu produkcji powłok cienkowarstwowych z wykorzystaniem różnych technologii powlekania próżniowego
  • Wykonywanie pomiarów spektrofotometrycznych i innych testów jakościowych powłok cienkowarstwowych
  • Nadzór nad procesem produkcji i utrzymaniem sprzętu technologicznego
  • Tworzenie dokumentacji technologicznych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki/specjalności: fizyka, optoelektronika, fotonika, inżynieria materiałowa bądź podobne)
  • Biegłość w obsłudze komputera oraz umiejętność programowania
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy i umiejętności
  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość fizyki cienkich warstw oraz spektroskopii
  • Umiejętność obsługi aparatury pomiarowej i analitycznej
  • Doświadczenie w pracy z technologiami cienkich warstw

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit MultiSport
  • inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Technolog Warszawa
  • Technolog żywności Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696