Technik w laboratorium
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurogama Andzej Woźniak
6. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za organizację i realizację zadań związanych z procesami pomiarowymi, testami i projektami badawczymi
  • Odpowiedzialność za walidację i analizy produktów oraz potwierdzenia zgodności z odpowiednimi normami i wymaganiami dla branży sprzętu małego AGD
  • Wykonywanie badań i testów laboratoryjnych zgodnie z normami branży AGD, urządzeń elektrycznych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej produktu
  • Przegląd i weryfikacja dokumentacji technicznej oznakowania produktów znakiem CE
  • Przygotowywanie, przeprowadzanie i przeglądanie wytycznych kontroli gotowego produktu
  • Czynny udział w rozwoju nowych produktów
  • Udział w grupie ciągłego doskonalenia produktów
  • Badanie patentów
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych
  • Czynny udział w poprawie jakości

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (łatwa komunikacja w mowie i piśmie)
  • Wykształcenie techniczne (najlepiej w specjalizacji elektrycznej, elektronicznej lub mechanicznej)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Proaktywność i chęć rozwiązywania problemów
  • Aktywny kontakt z współpracownikami z innych działów

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia (telefon, laptop)

  • Praca Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179