Technik utrzymania ruchu
  • Błonie
Błonie, Błonie, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

W pracy dopadła Cię rutyna ? Masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu , a może skończyłeś/łaś szkołę o kierunku mechanicznym, i szukasz pierwszej pracy?

Aplikuj! A porozmawiamy o Twojej nowej pracy.

Miejsce pracy: Błonie

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki,
  • znajomość rysunku technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę,
  • darmowy dojazd :

    Pruszków, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Maz., Natolin, Radonice

    Sochaczew, Żelazowa Wola, Strzyżew, Wola Pasikońska , Łazy, Komorów, Kampinos, Wiejca, Wilkowa Wieś, Leszno, Białuty, kożuszki Parcel, Chrzczany, Topolowa, Paprotnia, Teresin, Seroki, Bieniewo

    Żyrardów, Wiskitki, Guzów, Szymanów, Kaski, Regów, Boża Wola

    Płońsk, Sochocin, Siedlin, Szczytnik, Skarżyn , Wróblewo, Troski, Zaborowo, Nacpolsk, Latonice , Mała Wieś , Wilczkowo, Wyszogród , Czerwińsk, Zakroczym

  • 3 zmianowy system pracy 6-14, 14-22, 22-06 (możliwość dobrowolnych płatnych nadgodzin),
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dostęp do bezpłatnej platformy ze zniżkami do kina, kawiarni, sklepów firmowych .

Zadania

  • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące),
  • konserwację maszyn,
  • zapewnienie ciągłości pracy linii.

  • Praca Błonie
  • Technik Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190